„Chata w Zieleni” położona jest w województwie lubelskim 25 km od Włodawy w miejscowości Zahajki.

Stojący 400 m od centrum wsi drewniany dom wraz z niewielkim sadem owocowym  roztacza aurę spokoju.  Z dwóch stron gospodarstwo wraz z chatą otaczają pola, a z jednej sadek owocowy. W pobliżu znajduje się urokliwy las, który ciągnie się kilka kilometrów.

Na tym właśnie polega urok tego miejsca. Miejsca, gdzie można naprawdę oderwać się od codzienności i zgiełku wielkiego miasta oraz odpocząć.

Do Państwa dyspozycji oddajemy cały domek składający się z 2 sypialni dwu – i trzyosobowej, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Wyżywienie we własnym zakresie (do dyspozycji  w pełni wyposażona kuchnia).

Nasza okolica to bogactwo leśnych i polnych ścieżek, co w sezonie wiosennym, letnim i jesiennym sprzyja pieszym wędrówkom, rajdom rowerowym czy zbieraniu grzybów i jagód. Okoliczne lasy obfitują w prawdziwki, podgrzybki, kurki, maślaki i koźlaki.

W ramach relaksu i odprężenia można również udać się z wędką na szczupakowe łowy nad okoliczny staw lub spędzać poranki ze strzelbą na ambonie.

Wieczorami można posiedzieć przy ognisku, podziwiając gwieździste niebo, słuchając śpiewu nocnych ptaków i cykania świerszczy.

Dla najmłodszych gości przygotowany jest  plac zabaw, gdzie dzieci mogą cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu.

Pobyt w „Chacie w Zieleni” to gwarancja odpoczynku. Śpiew ptaków i bezpośredni kontakt z naturą sprawią, że jakiekolwiek zmęczenie znika w mgnieniu oka a każdy kolejny dzień spędzony w Zahajkach  dostarcza Państwu pozytywnej energii.